Головна » Файли » Сцена - мій кумир |
17.03.2015, 21:18 | |
(Мелодія).
Вед. 1. Мистецтво – одна з найголовніших складових частин життя будь-якого суспільства, неодмінна умова і запорука прогресу, розвитку цивілізації та інтелекту людини. Там, де немає творчості, фантазії, там немає руху вперед. Недаремно в народному прислів'ї сказано: “Життя без праці – злодійство, життя без мистецтва – варварство”.
Вед. 2. Запам'ятаймо! Велич кожної держави вимірюється висотою і розмахом її культури. Решта – зброя, технологія, спосіб виробництва, партійна боротьба скороминуща: залишаються у віках тільки пам'ятки культури, неперевершені шедеври людського генія.
Вед. 3. Мистецтво незбагненне й незрівнянне Його не може розум осягнуть Є в ньому вічна і священна тайна, Що кличе людство на духовну путь.
Мистецтво піднімається на крилах До вищої мети між інших мет. воно летить невпинно і нестримно, Шляхи його – мов спалахи комет.
Вед. 4. У нас в гімназії сьогодні свято. І наша розмова буде про тих, хто дійсно “робить погоду на сцені”. Про творчість юних, яка і є справжнім чудом із чудес, - Нехай свято починається.
Вед. 1. Ми щиро раді вас вітати у нас, на заключному концерті підсумки “Сцена – мій кумир”, де об'єдналися мистецтва, пісні, танцю і драми.
Вед. 2. Сердечно вітаємо Вас всіх зі святом – великим святом талантів землі української, покликаним продемонструвати і збагатити невмирущі традиції нашого народу.
Вед. 3. Ми з того краю де знання плекають Де зріє молодь і пізнає цей світ Ми з краю юності, натхнення і навчання Шлемо палкий, учнівський Вам привіт!
Вед. 4. Споконвіку пісня, танок і народна драма були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам'яті народу.
Вед. 1. Вони так глибоко проникали у наше життя, так тісно з ним перепліталися, що часто здаються нам уже не мистецтвом, а просто частинами нашого життя.
Вед. 2. Коли пісні мойого краю пливуть у рідних голосах, Мені здається, що збираю цілющі трави у лугах.
Вед. 3. В піснях і труд, і даль походу, і жаль, і успіх, і любов, І гніт великого народу, і за народ пролита кров.
Вед. 4. В піснях дівоча світла туга і вільний помах косаря. В них юність виникає друга, висока світиться зоря.
Співає Уляна Малюк “Веснянки”.
Вед. 1. Нагороджується Малюк Уляна. Грамота району.
Вед. 2. Уривок з вистави “Маленький принц” за казкою Сент Екзюпері. Мультімедія (земля, поїзд). нагороди, грамота, подарунки.
Вед. 3. Із священного Олімпу до нас на свято прибули Муза Мельпомена Богиня трагедії, Муза Талія – Богиня комедії, Муза танцю – Терпсихора та Муза співу безіменна. Їм слово – вручення нагороди Мельпомена.
Вед. 4.Для них танець – це красива постава, хода, пластика, грація, спритність, а найважливіше – естетика виховання. танцюють Таня Бабенко і Руслан Боярчук. Вручення нагороди.
Вед. 1. Народна пісня зоряно, незгасно Бринить в моєму серці повсякчас Не променистим закликом, не гаслом. А променем, що будить сівача.
І я готовий, крізь огнисті орами Пройти і душу випалить дотла. Лише б народна пісня не вмирала Щоб в молодих серцях вона жила.
Вед. 2. Співають Савченко Іванна і Яковенко Назарій пісню “Ішов козак...”
Вед. 3. Танець потребує від виконавців великої емоційності, мобілізації всіх фізичних і духовних сил. Саме так танцюють.
Вед. 4. Муза Талія комедії. Вміти чарувати публіку, захоплювати її своєю грою – це велике щастя для артиста. уривок з вистави “Вождь краснокожих”, за оповіданням О'.Генри. нагороди.
Вед. 1. Муза співу.. Коли до мовчання свого прихилюся І стане густим воно раптом, хоч край, І душу мою відіб'є, наче люстро, Я тихо тебе попрошу: “Заспівай!” Заспівай нам, Богдане, бо голос твій зачаровує всіх, хто тебе слухав. (Співає Богдан, нагороди.) Виконує пісню “Школа № 17”
Вед. 2. Муза Танцю. Мистецтво танцю – це сукупність виражальних і організованих рухів, що підпорядковані загальному ритму, який втілений у завершену форму. До вашої уваги танець “Доріме”. Нагороди.
Вед. 3. З тих пір, коли себе я пам'ятати стала, А народилась я й зросла в співучій сім'ї Я мамині пісні веселі і сумні співала, Душевні і милі пісні її. Пісня “Чорнобривці”. нагорода.
Вед. 4. танець починається з культури поведінки дітей на сцені. Це вміння перевтілюватися. Танцюють “Танець квіток”.
Вед. 1. Давайте поговоримо про любов Бо як на світі жити без любові, Вона бентежить в наших жилах кров Давайте поговоримо про любов!!!!!
Вед. 2. Романс про кохання виконує Туровська Анастасія. Нагорода.
Вед. 3. Весь світ театр, а ми – його актори. З цим шекспірівським висловом цілком згодні учні 11-9 класу, виконавці ролей баби Палашки, баби Параски, Кайдашихи, Мотрі і Мелашки. Уривок з “Кайдашевої сім'ї”.
Вед. 4. А зараз для вашої уваги, який є хітом року “Фінська полька”.
Вед. 1. Прийміть нашу пісню і квіти, І щирий перелік святкових вітань, Ми раді, що можемо з вами радіти і шлемо від кожного море бажань.
| |
Переглядів: 349 | Завантажень: 0 | |
Всього коментарів: 0 | |